Aşkı Memnuda Adnan Bey Bihter İle Zorla Sevişiyor, Aşkı Memnuda

2009-09-20 08:24:00
  Ekranların reyting rekorları kıran dizisi Aşk-ı Memnu'da heyecan doruklara çıkıyor. Başrollerini Selçuk Yöntem, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Nebahat Çehre'nin oynadığı Halit Ziya Uşaklıhgil'in ölümsüz eseri Aşk-ı Memnu'nun 24 eylül Peşmebe akşamı ekrana gelecek bölümünde heyecan doruğa çıkıyor.
  Posta Gazetesi'nin haberine göre; yeni bölümün konusu şöyle; Beşir, Behlül ve Bihter arasındaki yasak aşkı Adnan Bey'e anlatmaya karar verir. Fakat bütün gerçekleri anlatacakken Adnan Bey'in sözleriyle bir anda suskun kalmanın daha doğru olduğunu düşünür. Behlül, yurt dışına çıkar. Behlül'ün yokluğu Bihter'e ve Nihal'e zor gelir.
  Bihter her geçen gün Adnan Bey'den biraz daha uzaklaşır. Adnan Bey, sürekli reddedilmenin yarattığı kırgınlık ve öfkesini bastırmaya çalışır. ancak reddedilmeye daha fazla dayanamaz ve Bihter ile zorla sevişir. Bu durum Adnan Bey ve Bihter'in arasında büyük bir uçurumun açılmasına neden olur.
  Aşkı Memnuda Adnan Beyin Bihterle zorla sevişme sahneleri internet ortamında rekor tık alıcağa benziyor.İşte Bihter ve Adnan beyin Yebi bölümdeki olay yaratacak resimleri
Aşkı Memnuda Adnan Bey Bihter İle Zorla Sevişiyor, Aşkı Memnuda Olay Yaratacak Görüntüler, Aşkı Memnu Adnan Bihter Sevişme Sahnesi

137
0
0
Yorum Yaz